logo natjecanja


logo MZOŠ

logo ASOO

logo PGŽ

logo grad Rijeka

logo PGŠ

službene obavijesti

Radovi iz područja multimedije moći će se pogledati na webu od četvrtka, 26. travnja 2012.

Objavljen je hodogram natjecanja, pronađite ga među dokumentima!

Podsjećamo sve natjecatelje i njihove mentore da je rok za postavljanje radova iz SVIH područja na web škole domaćina 17.4. do pola noći.

Poštovani/poštovane,
svim sudionicima čestitamo na postignutim rezultatima na školskoj razini natjecanja i želimo puno uspjeha na državnoj razini!
Državno natjecanje se održava u četvrtak 26. travnja i petak 27. travnja 2012. godine u Prirodoslovnoj i grafičkoj školi Rijeka. Smotra fotografija je prateće događanje natjecanja, a prijave sudionika smotre otvorene su do 11. travnja 2012. godine.
Sve radove treba poslati Državnom povjerenstvu do 17. travnja 2012. godine na dva načina: poštom i postavljanjem na web poslužitelj, detalje pronađite u drugoj obavijesti školama, a pitanja možete slati na drzavno@pgsri.hr.
Sve sudionike natjecanja i smotre podsjećamo da su obvezni pročitati sve upute prema kojima se priprema i provodi Državno natjecanje te se ponašati u skladu s njima.

OBAVIJESTI ŠKOLE DOMAĆINA

Mentore i učenike molimo da nam pošalju i broj majice koji nose (S, M, L, XL, XXL) do 23. ožujka 2012. godine.

Za potrebe svečanog otvaranja molimo sve škole da pripreme učenika za predstavljanje škole u trajanju od 3 minute. Prateće prezentacije u PPT formatu treba poslati školi domaćinu do 17. travnja 2012. godine.

Za potrebe izrade biltena natjecanja Prirodoslovna i grafička škola Rijeka moli sve sudionike: učenike koji sudjeluju u svim natjecateljskim područjima i smotri fotografija i njihove mentore da pošalju svoje fotografije (kao za osobnu) i fotografiju škole dimenzija 10x15 cm, najmanje 300 dpi razlučivosti do 17. travnja 2012. godine.

Sve podatke i materijale treba poslati na adresu drzavno@pgsri.hr. Za slanje datoteka većih od 4 MB koristite JUMBO mail.

Hvala!

Popis sudionika

Natjecatelji koji su nakon provedenih školskih natjecanja ostvarili pravo sudjelovanja na državnom natjecanju:

R.
br.
Prezime, ime Mentor/ica Škola
Grafički dizajn
1. Glogoški, Manuela Leskovar Ruža Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
2. Kos, Marko Behloul Tobias Elektrostrojarska škola Varaždin
3. Škrobonja, Emanuel Širola Borka Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
4. Čerkuč, Daniel Ljubičić Mate Prirodoslovno-grafička škola Zadar
5. Vidović, Luka Vukičević Elza Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju - Split
6. Poljak, Marsel Širola Borka Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj
7. Horvat, Monika Štokić Dario Graditeljska škola Čakovec
8. Blagušević, Valentina Stazić Ljiljana Grafička škola u Zagrebu
Grafička tehnologija
1. Martinko, Ivona
Sekulić, Roberta
Očić-Balija Tamara Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
2. Cecelja, Šimun
Šalamun, Luka
Vražic Milivoj Elektrostrojarska škola Varaždin
3. Matrljan, Petra
Šuljić, Matea
Bradić Radenko Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
4. Jurjević, Neven
Srzentić, Ivan
Friganović Ivan Prirodoslovno-grafička škola Zadar
5. Dodig, Nikola
Dukić, Toni
Jurko Mirko Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju - Split
6. Laginja, Emanuel
Rabar, Ivan
Širola Borka Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj
7. Barač, Igor
Bešlić, Danijel
Šepić Renata Grafička škola u Zagrebu
Multimedija
1. Špoljar, Sandi
Topolovec, Filip
Hrastinski Marijan Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
2. Gemeri, Dora
Marinčić, Stribor
Stupić Marko Srednja škola Duga Resa
3. Ðurašin, Sindy
Hrgarek, Luka
Bun Tibor Elektrostrojarska škola Varaždin
4. Eibek, Matteo
Iličić, Daniel
Nađ Josip Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
5. Rukonić, Luka
Šangulin, Antonio Ivan
Glavan Maja Prirodoslovno-grafička škola Zadar
6. Balić, Josip
Maleš, Josip
Jukić Peladić Tomislav Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju - Split
7. Črep, Mateo
Šoštarko, Ivan
Bedi Krunoslav
Graditeljska škola Čakovec
8. Barić, Ante
Kurgić, Dino
Kokot Bruno
Grafička škola u Zagrebu

preuzimanje dokumenata

Hodogram natjecanja
Druga obavijest
Prva obavijest
Prijavnica za smotru fotografija
Program natjecanja
Protokol
Etički kodeks
Popis natjecatelja GD
Popis natjecatelja GT
Popis natjecatelja MM